Skip to content

Ubezpieczenia

Z nami kompleksowo ubezpieczysz wszystko, co najcenniejsze.

Sprawdź, jak możemy o Ciebie zadbać.

SOFINANSE

Dlaczego klienci wybierają SOFINANSE?

Dzięki współpracy z najważniejszymi towarzystwami ubezpieczeniowymi w Polsce i za granicą oferujemy szeroką gamę produktów ubezpieczeniowych. Nasi doradcy z łatwością dopasują do indywidualnych potrzeb każdy rodzaj polisy, selekcjonując najlepsze oferty, abyś mógł wybrać najkorzystniejszą i najpełniejszą ochronę dla Ciebie i swoich bliskich. U nas nie tylko kupisz ubezpieczenia, ale przede wszystkim zyskasz doradcę, który zapewni Ci bezpieczeństwo.

Współpracując z 21 towarzystwami ubezpieczeniowymi jesteśmy w stanie szybko porównać i dopasować ofertę do Twoich indywidualnych potrzeb.

Sofinanse ubezpieczenia Adam

Sprawdź, co z nami zyskasz.

Współpracując z 21 towarzystwami ubezpieczeniowymi jesteśmy w stanie szybko porównać i dopasować ofertę do Twoich indywidualnych potrzeb.

Współpraca

Nasza współpraca nie kończy się w momencie podpisania umowy. Jesteśmy z Tobą tam, gdzie ubezpieczenie jest najbardziej potrzebne, czyli w momencie szkody.

Wsparcie

Pomożemy z organizacją lawety, samochodu zastępczego oraz załatwimy z Tobą wszelkie formalności, abyś zawsze mógł cieszyć się komfortem i spokojem.

Kontakt

Nasz ekspert skontaktuje się z Tobą w 24 godziny, a ofertę otrzymasz w 48 godzin. 

0
Polis miesięcznie
0
Towarzystw
0
Wystawionych polis

Ubezpieczenia komunikacyjne

Nawet najlepszy kierowca nie przewidzi wszystkiego na drodze. Ubezpiecz pojazd na nieprzewidziane zdarzenia, wykupując:

 • Ubezpieczenie OC/AC
 • Ubezpieczenie NNW, Asistance, szyb, utraty zniżek
 • Ubezpieczenie do leasingu/kredytu samochodowego
 • Ubezpieczenie flotowe
 • Ubezpieczenie GAP

Ubezpieczenia na życie

Kompleksowa ochrona życia i zdrowia zapewni Ci komfort oraz spokój - na wszelki wypadek. Zadbaj o siebie i swoich bliskich zanim coś się wydarzy, wykupując:

 • Ubezpieczenie na wypadek śmierci, zdrowotne, NNW
 • Prywatną opiekę medyczną
 • Ubezpieczenie grupowe dla firm

Ubezpieczenia nieruchomości

Ubezpieczenie mieszkania lub domu posiada bardzo szeroki i elastyczny zakres, dlatego skontaktuj się z nami, a my pomożemy zadbać o najważniejsze miejsce w Twoim życiu poprzez:

 • Ubezpieczenie mieszkania lub domu
 • Ubezpieczenie pod kredyt hipoteczny
 • Ubezpieczenie domu letniskowego

Dla firm

Ubezpieczenia dla firm

Nie pozwól, aby nieszczęśliwy wypadek czy chwilowe trudności przełożyły się na straty finansowe. Ochroń majątek swojej firmy i wybierz ubezpieczenie indywidualnie dopasowane do charakteru działalności Twojego przedsiębiorstwa.

 • Ubezpieczenie majątku firmy 
 • Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej firmy
 • Ubezpieczenie pod licencje

Ubezpieczenia rolne

Zabezpiecz swoje gospodarstwo oraz osoby w nim pracujące przed nieszczęśliwym wypadkiem. Indywidualnie dobrana oferta zapewni bezpieczeństwo zwierzętom gospodarskim oraz ochroni uprawy, budynki, pojazdy wolnobieżne i mienie ruchome od zdarzeń losowych, jak np. pożar czy kradzież.

Chciałbyś obniżyć koszt swojego ubezpieczenia? My Ci w tym pomożemy.

Ubezpieczenie GAP

Nawet jeśli Twoje ubezpieczenie samochodu jest w pełni kompleksowe, Twoja polisa pokryje tylko koszt wymiany pojazdu według jego aktualnej wartości rynkowej – a nie pierwotnej ceny zakupu – jeśli doświadczysz szkody całkowitej w tym np. kradzieży pojazdu.

Twój pojazd zaczyna tracić na wartości od momentu zakupu, więc często występuje duża różnica między ceną, którą za niego zapłaciłeś, a jego aktualną wartością rynkową.

Ubezpieczenie gwarantowanej ochrony aktywów (GAP) pokrywa różnicę między ceną zakupu nowego pojazdu, a jego aktualną wartością rynkową. GAP można wykupić jako dodatek do głównej polisy komunikacyjnej, jednak nie może jej zastąpić. 

Sofinanse GAP ubezpieczenie
UBEZPIECZENIE GAP

Jakie rodzaje ubezpieczenia GAP wyróżniamy? 

GAP fakturowy

Pokrywa różnicę między wartością zakupu nowego samochodu a wartością rynkową auta z dnia szkody całkowitej.

GAP indeksowy

Zapewnia odszkodowanie na poziomie 20-30% wartości rynkowej samochodu w dniu zdarzenia.

GAP finansowy

Pokrywa różnicę pomiędzy kwotą leasingu pozostałą do spłaty (na dzień wypłaty odszkodowania) a wartością rynkową pojazdu.

Możesz wykupić ubezpieczenie GAP, jeśli:

Ubezpieczenie GAP jest dostępne z wielu źródeł, jednak ważne jest, aby upewnić się, że kupowana polisa najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom. Skontaktuj się z naszym ekspertem, który pomoże dopasować ubezpieczenie pod Twoje potrzeby.

UBEZPIECZENIE GAP

Zakup ubezpieczenie GAP z naszego linku i zyskaj lepszą ofertę.

Doradcy ubezpieczeniowi

Profesjonalni doradcy pomogą wybrać najkorzystniejszą ofertę ubezpieczenia samochodu, mieszkania, domu i na życie. Prowadzisz firmę? Poradzimy, jakie ubezpieczenie wybrać, by zabezpieczyć przedsiębiorstwo na wypadek pożaru czy włamania, naprawić szkodę cywilną, którą wyrządzili Twoi pracownicy, a także objąć zatrudnionych polisą grupową na życie. Zapewniamy profesjonalne doradztwo ubezpieczeniowe i obsługę posprzedażową.

Nie szukaj dalej i nie wypełniaj formularzy na stronach kolejnych ubezpieczycieli, ale przyjdź do doradcy ubezpieczeniowego, który profesjonalnie porówna ofertę rynkową i znajdzie dla Ciebie odpowiednią propozycję ubezpieczenia. Doradcy Sofinanse działają w obszarze ubezpieczeń od dawna i mają doskonałe rozeznanie w temacie. Wiedzą, na co zwrócić uwagę przy wyborze polisy, by w razie wystąpienia szkody ubezpieczony mógł liczyć na jak najwyższe odszkodowanie.

Nieustannie poszerzamy wiedzę, by jeszcze lepiej rozpoznawać potrzeby naszych klientów i wprowadzać do oferty produkty uwzględniające aktualne potrzeby.

Doradzamy, ubezpieczamy i pomagamy w razie szkody.

Pomagamy klientom wybrać najkorzystniejsze ubezpieczenie. W ofercie mamy ubezpieczenia:

 • zdrowotne
 • komunikacyjne
 • mienia
 • na życie
 • turystyczne
 • NNW (następstw nieszczęśliwych wypadków).

Współpracujemy z 21 firmami ubezpieczeniowymi. Powiedz nam, czego oczekujesz, a my szybko znajdziemy dla Ciebie kilka korzystnych ofert, spośród których wybierzemy najkorzystniejszą. Przypominamy o końcu ochrony, byś zdążył w porę ją przedłużyć.

Obsługa, którą świadczymy, nie kończy się z chwilą podpisania polisy i przyjęcia należnej składki, ale obejmuje również obsługę posprzedażową. Współpracując z nami, masz pewność, że:

 • pomożemy dopełnić wszelkich formalności i odpowiemy na pytania,
 • rozwiejemy wszelkie wątpliwości,
 • a w razie szkody podpowiemy, jakie kroki powinieneś podjąć.

Jeżeli wystąpi szkoda, nie zostawimy Cię bez pomocy. Skontaktuj się z nami, jeśli pojawią się problemy z wypłatą odszkodowania w oczekiwanej kwocie.

Prowadzisz firmę lub jesteś wspólnikiem spółki? Na pewno masz świadomość, że w biznesie trzeba liczyć się z niespodziewanymi scenariuszami i należy zabezpieczyć się przed ich konsekwencjami. Ubezpieczenie dla firmy to w dzisiejszych czasach nie luksus, a konieczność. Miesięczna składka dopasowana do potrzeb i możliwości Twojej firmy może zapewnić Ci odszkodowanie, gdy dojdzie do szkody, wywołanej np. pożarem, awarią maszyn i spowodowanym tym przestojem, kradzieży z włamaniem.

Każda firma powinna wykupić ubezpieczenie OC, które zapewnia ochronę przed finansowymi konsekwencjami zdarzeń w związku z prowadzeniem firmy. Gwarantuje wypłatę odszkodowania osobom trzecim, którym nieumyślnie szkodę wyrządził pracownik lub szkoda powstałą w związku z działalnością firmy. Z takiej polisy zostanie wypłacone odszkodowanie klientowi, który poślizgnął się mokrej podłodze w sklepie lub został uderzony przez nieprawidłowo przymocowany szyld, który spadł w wyniku silnego wiatru. Życie pisze przeróżne scenariusze i żadnego z nich nie można wykluczyć.

W ofercie mamy także ubezpieczenia na życie dla pracowników, czyli tzw. polisy grupowe.

Skontaktuj się w nami i dowiedz, jak zapewnić Twojej firmie ochronę przed praktycznie wszelkimi zdarzeniami.

Odwiedź nasze biuro w Jeleniej Górze. Jeśli mieszkasz w okolicy, nasi doradcy mogą przyjechać do wskazanego przez Ciebie miejsca. Jeśli nie mieszkasz w Jeleniej Górze, a chciałbyś się z nami skontaktować, nic straconego. Świadczymy usługi również online. Możemy porozmawiać przez telefon albo za wykorzystać komunikator internetowy. Gwarantujemy błyskawiczny obieg dokumentów, tak abyś bezzwłocznie został objęty ochroną ubezpieczeniową.

logo

Wypełnij poniższy formularz

Nasi eksperci wkrótce się z Tobą skontaktują.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.