Skip to content

Oszczędności

Wspieramy w pomnażaniu majątku.

Wspieramy klientów w pomnażaniu majątku tak, jak oczekiwalibyśmy tego dla siebie.

Oszczędności

Patrzymy przyszłościowo.

Majątek naszych klientów to efekt ich pracy i wytrwałości. Dlatego konstruując naszą ofertę kładziemy nacisk na produkty umożliwiające ochronę kapitału i długoterminowe tworzenie wartości.

Kredyty

Bezpieczeństwo inwestowania.

W ramach naszej oferty klienci mogą inwestować lokalnie i globalne. Współpracujemy ze sprawdzonymi i renomowanymi krajowymi i zagranicznymi formami zarządzającymi aktywami.

Współpraca z kancelarią.

Współpracujemy z jedną z najlepszych na rynku kancelarią prawno-podatkową oraz jedynym producentem złota inwestycyjnego w Polsce.

Wsparcie na każdym etapie.

Wspieramy naszych klientów w zabezpieczaniu przyszłości i majątku, kwestiach prawno-podatkowych, obszarze nieruchomości, a przedsiębiorców w rozwoju biznesu.

Jesteśmy niezależną firmą dostarczającą usługi finansowe starannie wyselekcjonowanych Partnerów dla zamożnych klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Świadcząc usługę nieodpłatnego doradztwa inwestycyjnego koncentrujemy się na pomocy w opracowaniu kompleksowej, spójnej strategii finansowej, precyzyjnie dopasowanej do unikatowych potrzeb, indywidualnych preferencji w zakresie ryzyka oraz doświadczenia inwestycyjnego.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Pozwól swoim pieniądzom pracować dla Ciebie, a nie dla banku.

My Ci w tym pomożemy.

Doradztwo inwestycyjne

Masz środki, które chcesz zainwestować, ale nie wiesz, jak się za to zabrać? Doskonale trafiłeś, bo doradcy inwestycyjni Sofinanse o pomnażaniu kapitału wiedzą wszystko i pomogą Ci wybrać najlepsze produkty!

Kierujemy się zasadą, że sytuacja każdego klienta jest inna, więc każdy musi dostać ofertę skrojoną na miarę. Pamiętaj, że nasze usługi są całkowicie bezpłatne.

Pomożemy Ci odnaleźć się w gąszczu ofert inwestycyjnych. Fundusze, korporacje obligacyjne albo produkty strukturyzowane? Znajdziesz to w jednym miejscu!

Chcesz zainwestować środki, ale nie wiesz, na jaki produkt się zdecydować i jak porównać korzyści i ryzyka związane z różnymi możliwościami (złoto, akcje, obligacje korporacyjne, fundusze inwestycyjne)? Doradcy Sofinanse zajmują się tym na co dzień i wyjaśnią, jak nie zgubić się w gąszczu ofert.

Przyjdź do nas i powiedz, jaką kwotę chcesz zainwestować i jak długo jesteś gotów czekać na zwrot z inwestycji. Wszystko wyjaśnimy i zaproponujemy konkretne produkty finansowe, dzięki którym możesz pomnożyć majątek.

Co bardzo ważne – nie ponosisz opłaty za usługę doradztwa inwestycyjnego!

Dokładnie wyjaśnimy Ci, z jakich produktów finansowych możesz skorzystać. To niekiedy wieloletnie produkty strukturyzowane o skomplikowanej budowie, a za punkt honoru stawiamy sobie wyjaśnienie Ci ich w taki sposób, abyś zrozumiał, jak działają.

Nie narzucamy swojej woli. Gdy będziesz dysponował już kompletem informacji, podejmiesz decyzję, w jaki sposób chcesz inwestować. Zrealizujemy Twoje dyspozycje i przekażemy komplet dokumentów, a także pomożemy założyć konto na platformie, abyś mógł kontrolować stan inwestycji.

Jeśli zdecydujesz się na fundusze inwestycyjne i z czasem będziesz chciał dokonać zmiany funduszy, zrobimy to dla Ciebie!

Reklamy ofert szybkiego i bezpiecznego zarobku otaczają nas ze wszystkich stron, ale trzeba podchodzić do nich z dużym dystansem.

Po pierwsze, nie ma inwestycji, które są jednocześnie tanie i gwarantują zysk. W pomnażaniu majątku ważna jest cierpliwość.

Po drugie, jeśli nie znasz się na finansach, trudno będzie Ci odróżnić puste slogany reklamowe od prawdziwych warunków.

Nasi specjaliści na bieżąco śledzą rynki i godzinami mogą opowiadać o inwestowaniu. Z setek ofert potrafią wybrać takie, które będą odpowiadały potrzebom klienta. Nieustannie dokształcają się, jeżdżą na konferencje i wymieniają się opiniami z innymi doradcami inwestycyjnymi. Zaufaj ich wiedzy i dowiedz się, co mogą dla Ciebie zrobić!

Pierwszą rzeczą, którą zrobimy, gdy przyjdziesz do naszej siedziby (lub zaprosisz nas do siebie, bo nasi doradcy są mobilni), będzie ustalenia Twojego profilu inwestycyjnego.

Dzięki temu badaniu będziemy mogli określić Twoje cele inwestycyjne, poziom akceptowanego ryzyka oraz oczekiwanej stopy zwrotu. Nie ma jednego produktu inwestycyjnego dla wszystkich, bo każdy klient ma swoje potrzeby i możliwości. Pomożemy Ci wybrać najwłaściwszą strukturę portfela inwestycji.

Gdy będziemy już wiedzieli, jaki poziom ryzyka akceptujesz, zaproponujemy konkretne produkty inwestycyjne. W ofercie mamy fundusze polskich TFI oraz fundusze globalne. Za oferowanymi przez nas produktami stoją lata doświadczeń ekspertów z całego świata.

Naszą ofertę doradztwa inwestycyjnego kierujemy do klientów z całej Polski. Jeśli jesteś z Jeleniej Góry lub okolicy, możemy spotkać się w naszym biurze niedaleko jeleniogórskiego ratusza. Jeśli mieszkasz w Krakowie, Wrocławiu, Warszawie, Gdańsku lub jakimkolwiek innym mieście, możemy porozmawiać za pośrednictwem komunikatora internetowego.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami. Spotkanie jest całkowicie bezpłatne i nie obliguje do dokonywania inwestycji.

logo

Wypełnij poniższy formularz

Nasi eksperci wkrótce się z Tobą skontaktują.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.