Skip to content

Kredyty

Nasi eksperci finansowi pomogą Ci uzyskać najkorzystniejszą ofertę, indywidualnie dopasowaną do Twojego stylu życia.

Z nami proces kredytowy staje się prosty i bezstresowy.

Dzięki profesjonalnemu
oraz doświadczonemu wsparciu możesz wyeliminować stres
i szybciej znaleźć najkorzystniejsze rozwiązanie.

Nasi niezależni eksperci pomogą Ci w finalizacji dopasowanego do Ciebie rozwiązania finansowego. Zbadamy Twoją zdolność kredytową i zaproponujemy Ci najlepszą opcję, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb oraz możliwości.

kredyty - niezależni doradcy

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Chciałbyś obniżyć koszt swojego kredytu lub zamienić kredyt na jeszcze tańszy z dodatkową gotówką?

My Ci w tym pomożemy.

Kredyty są jednym ze sposobów na realizację życiowych celów.

Zanim cokolwiek zaproponujemy, chcemy dokładnie poznać Twoje potrzeby. Procedury bankowe, przez które przechodzimy każdego dnia są nam doskonale znane, dzięki czemu złożenie wniosku kredytowego nie jest skomplikowanym i czasochłonnym procesem. Zapraszamy do kontaktu z naszym ekspertem, który przedstawi Ci zalety i wady każdej oferty. Z nami nie musisz bać się ukrytych opłat i dodatkowych kosztów. We wszystkim Ci pomożemy.
Kontakt z ekspertem
Zbadamy Twoją zdolność kredytową i omówimy wszystkie etapy procesu kredytowego.
1
Kontakt z ekspertem
Porównanie ofert
Nasi eksperci przeanalizują oferty banków i wybiorą te, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom.
2
Porównanie ofert
Negocjacje z bankami
Wieloletnie doświadczenie naszych ekspertów i znajomość procedur bankowych pozwalają wynegocjować najkorzystniejsze dla Ciebie warunki kredytu.
3
Negocjacje z bankami
Podpisanie umowy
Po zapoznaniu się z ofertami, które przygotowali nasi eksperci pomożemy Ci przebrnąć przez wszystkie formalności, abyś jak najszybciej mógł cieszyć się gotówką na swoim koncie.
4
Podpisanie umowy
Aplikacja SOFINANSE
Nasi eksperci tworzą spersonalizowane konto, gdzie zapisują wszystkie informacje niezbędne do realizacji usług, a także na bieżąco informują Ciebie o postępach poprzez system wiadomości SMS, abyś zawsze wiedział na jakim etapie współpracy jesteśmy.
Aplikacja SOFINANSE

Kredyty są jednym ze sposobów na realizację życiowych celów, dlatego zanim cokolwiek zaproponujemy, chcemy dokładnie poznać Twoje potrzeby. Procedury bankowe, przez które przechodzimy każdego dnia są nam doskonale znane, dzięki czemu złożenie wniosku kredytowego nie jest skomplikowanym i czasochłonnym procesem. Zapraszamy do kontaktu z naszym ekspertem, który przedstawi Ci zalety i wady każdej oferty. Z nami nie musisz bać się ukrytych opłat i dodatkowych kosztów. We wszystkim Ci pomożemy.

1

KONTAKT Z EKSPERTEM

Zbadamy Twoją zdolność kredytową i omówimy wszystkie etapy procesu kredytowego.

2

Porównanie ofert

Nasi eksperci przeanalizują oferty banków i wybiorą te, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom.

3

Negocjacje z bankami

Wieloletnie doświadczenie naszych ekspertów i znajomość procedur bankowych pozwala wynegocjować najkorzystniejsze dla Ciebie warunki kredytu.

4

Podpisanie umowy

Po zapoznaniu się z ofertami, które przygotowali nasi eksperci pomożemy Ci przebrnąć przez wszystkie formalności, abyś jak najszybciej mógł cieszyć się gotówką na swoim koncie.

 

Przeprowadzimy Ciebie przez cały, skomplikowany proces kredytowy. Współpracujemy z większością czołowych banków i instytucji finansowych, które funkcjonują w Polsce. Nieustannie poszerzamy wachlarz partnerów, z którymi współpracujemy, dlatego nasza oferta jest atrakcyjna i konkurencyjna. Wynegocjujemy dla Ciebie najtańszy kredyt, dzięki czemu możesz zaoszczędzić kilka, a nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Z nami nie musisz martwić się o formalności. Pomożemy Ci w kompletowaniu i obiegu dokumentów.

Zapraszamy do naszego biura po bezpłatną poradę finansową, gdzie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy wybrać najlepszy kredyt. 

Przeprowadzimy Ciebie przez cały, skomplikowany proces kredytowy.

Kredyty hipoteki Zofia

Kredyt hipoteczny

Jeśli zastanawiasz się, jak wziąć najtańszy kredyt hipoteczny na swoje wymarzone miejsce do życia, to nasi eksperci Ci w tym pomogą. Zadbają o wszelkie formalności i wynegocjują z bankami najkorzystniejsze dla Ciebie oferty. Skontaktuj się z nami, aby zaoszczędzić czas i pieniądze.

Kredyt gotówkowy

Jedną z cech, która odróżnia kredyt gotówkowy od pozostałych, jest dowolny cel, na który możemy przeznaczyć pożyczone pieniądze.  Nasi eksperci zbadają Twoją zdolność kredytową i pomogą Ci przebrnąć przez formalności, abyś uniknął podjęcia niekorzystnych decyzji i mógł szybko cieszyć się gotówką na swoim koncie.
Kredyt gotówkowy Kamila

Tylko kilka kroków dzieli Cię
od najtańszego kredytu.

Sofinanse kredyt finansowy

Wcześniejsza spłata kredytu

Jak szybko spłacić kredyt nie ponosząc dodatkowych kosztów? Skontaktuj się z naszym ekspertem, żeby dowiedzieć się dokładnie, kiedy i jaki kredyt najbardziej opłaca się spłacić przed terminem oraz jakie koszty poniesiesz, kiedy zechcesz w pełni spłacić pożyczkę. Wcześniejsza spłata kredytu może oznaczać, że w dłuższej perspektywie spłacisz mniej odsetek. Nasi eksperci pomogą Ci dopełnić niezbędnych formalności, abyś mógł jak najszybciej cieszyć się zakończonym zobowiązaniem finansowym.

Kredyt konsolidacyjny

Konsolidacja zadłużenia łączy wiele długów w jedną płatność. Pomoże Ci to zredukować całkowity dług i zreorganizować go tak, abyś mógł go szybciej spłacać. Niezależnie od tego, czy są to rachunki z karty kredytowej, czy zobowiązania kredytów, są one sprowadzane do jednej miesięcznej spłaty. Jeśli masz wiele rachunków kart kredytowych lub pożyczek, konsolidacja może być sposobem na uproszczenie lub obniżenie płatności.
kredyt
kredyt hipoteczny - zespół

Kredyt refinansowany

Refinansowanie kredytu to przeniesienie zobowiązania do innego banku w celu uzyskania lepszej oferty kredytowej. Kiedy refinansujesz swój kredyt, Twój bank lub pożyczkodawca spłaca poprzedni kredyt nowym. Umów się z naszym ekspertem na bezpłatne konsultacje, aby dowiedzieć się o możliwości uzyskania niższego oprocentowania niż to, które płacisz obecnie.

Obniżenie kosztów

Przy wcześniejszej spłacie kredytu nasi eksperci dopełnią wszelkich formalności, aby instytucja finansowa zwróciła Tobie niewykorzystane koszty kredytu. Dzięki temu zabiegowi znacząco zmniejszymy koszty przyszłego rozwiązania finansowego.

obniżanie kosztów kredytów

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami.

Doradcy kredytowi

Korzystając z usług doradcy kredytowego oszczędzasz czas, bo w jednym miejscu masz dostęp do oferty wszystkich banków. Doradca w przystępny, zrozumiały sposób wyjaśni Ci postanowienia umowy, wskaże potencjalne ryzyko, pomoże skompletować załączniki do wniosku kredytowego. Będzie też negocjował w Twoim imieniu warunki umowy.

Dzięki usługom doradcy masz gwarancję, że po podpisaniu umowy nic Cię nie zaskoczy. Co więcej, za pomoc doradcy nic nie zapłacisz!

W Sofinanse oferujemy wsparcie dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców, którzy chcą pozyskać kredyty na inwestycje. Dlaczego warto wybrać naszych ekspertów kredytowych?

Potrzeba wiele czasu i wysiłku, aby zapoznać się z ofertą kredytową wszystkich banków i wybrać najkorzystniejsze dla siebie propozycje.

Osobną kwestią jest zrozumienie warunków, obostrzeń i ryzyka wiążącego się z kredytem – jeśli do tej pory nie ubiegałeś się o kredyt, możesz szybko się zniechęcić lub, co gorsza, wybrać niekorzystną ofertę. Z jej konsekwencjami będziesz zmagał się nawet przez kilkadziesiąt lat, bo kredyt hipoteczny spłaca się nawet 30 lat!

W tak ważnych sprawach warto skonsultować się z doradcą kredytowym, który posiada wgląd w oferty wszystkich banków i świetnie się w nich orientuje.

Oczywiście, klient może pominąć rozmowę z doradcą kredytowym i od razu skierować się do banku, ale tam otrzyma informacje na temat produktu tylko jednej instytucji finansowej. Aby porównać różne oferty, będzie musiał zanieść plik dokumentów (wnioski, zaświadczenie o zarobkach, wydruk z rachunku bankowego z ostatnich miesięcy) do kilku różnych banków, co jest bardzo czasochłonne.

Decydując się na współpracę z doradcą kredytowym, wyboru oferty i złożenia dokumentów wymaganych przez wszystkie banki dokonasz na jednym spotkaniu ze specjalistą. Następnie to on zajmie się formalnościami i będzie informował Cię o postępach lub konieczności złożenia jakiegoś dodatkowego formularza.

Na pierwszym spotkaniu doradca kredytowy wysłucha Twoich oczekiwań. Opowiesz, co chcesz sfinansować za pomocą kredytu, jakimi środkami dysponujesz, ile osób liczy Twoje gospodarstwo domowe i jakie dodatkowe zabezpieczenia będziesz w stanie ustanowić. Doradca pokrótce przedstawi oferty banków i wyjaśni, jak w danym momencie wygląda sytuacja na rynku kredytowym.

Po zebraniu informacji od Ciebie, doradca kredytowy zacznie szukać ofert, które mogą Cię zainteresować. Na kolejnym spotkaniu przedstawi swoje propozycje.

Jeśli będą odpowiadać Twoim oczekiwaniom, doradca poinformuje Cię, jakie dokumenty musisz skompletować i donieść, by złożyć wniosek kredytowy. Gdy wszystkie załączniki będą gotowe, złoży wnioski w Twoim imieniu.

Klient nie ponosi żadnych kosztów związanych z usługami doradcy kredytowego. Wynagrodzenie – w formie prowizji – wypłaca mu bank za każdy uruchomiony kredyt lub inny produkt, który nabył klient za jego pośrednictwem.

Profesjonalne doradztwo świadczone przez doradcę nic nie będzie Cię kosztowało, nie będzie też miało wpływ na końcowy koszt Twojego kredytu!

Potrzebujesz najlepszego kredytu dla swojej firmy? Chcesz odzyskać płynność albo zastanawiasz się nad wyborem opłacalnej formy finansowania inwestycji, leasingu samochodu albo maszyn?

Przed przedsiębiorcami banki stawiają bardziej wyśrubowane wymogi niż przed klientami indywidualnymi, oczekują rozbudowanej dokumentacji (biznesplan, wyciągi z rachunków), nierzadko wymagają również ustanawiania dodatkowych zabezpieczeń. Aby uniknąć pułapek, warto skorzystać z usług profesjonalisty.

Doradca kredytowy dla firm pomaga wybrać najkorzystniejszą ofertę i skompletować załączniki do wniosku. Dzięki doświadczeniu unika przy tym błędów, które mogą wydłużyć proces ubiegania się o kredyt.

Doradca będzie ponadto negocjował w imieniu Twojej firmy najlepsze warunki kredytowe: obniżenie marży lub niższe oprocentowanie czy ograniczenie zabezpieczeń.

Aby upewnić się, że wynegocjowana umowa nie zawiera niekorzystnych dla Twojej firmy zapisów, zanim złożysz pod nią podpis, doradca po raz kolejny wnikliwie przeanalizuje dokument punkt po punkcie. Dzięki temu będziesz miał pewność, że nic nie umknęło jego uwadze.

Nasi doradcy kredytowi pomogą Ci w pozyskaniu:

  • kredytu obrotowego na dowolny cel,
  • kredytu inwestycyjnego na rozbudowę firmy,
  • kredytów konsolidacyjnych na refinansowanie istniejących kredytów firmowych,
  • kredytu pod zastaw nieruchomości,
  • kredytu pod kontrakt po przetargu,
  • kredytu na start dla początkujących firm.

Naszym klientom biznesowym oferujemy bezpłatne doradztwo kredytowe. Wynagrodzenie dla doradcy pokryje bank po podpisaniu przez klienta umowy.

Jednocześnie zapewniamy, że jesteśmy niezależnymi ekspertami finansowymi i gwarantujemy najwyższe standardy etyczne – proponując oferty kredytowe kierujemy się interesem klientów, a nie wysokością prowizji, jaką otrzymamy od banku.

Wierzymy, że tylko w ten sposób zdobędziemy zaufanie klientów, które będzie podstawą wieloletniej współpracy.

W Sofinanse zależy nam na budowaniu wieloletniego zaufania i współpracy, dzięki której klienci – indywidualni i biznesowi – będą mogli realizować swoje cele. Nasza siedziba znajduje się w Jeleniej Górze, ale z klientami z powiatu karkonoskiego możemy spotkać się także w innych, wybranych przez nich, miejscach.

Naszą ofertę kierujemy do klientów z całej Polski. Spotkania z doradcami kredytowymi odbywają się za pośrednictwem internetowych systemów do videorozmów, które gwarantują, że spotkania będą tak samo owocne, jak gdyby były przeprowadzane „twarzą w twarz”.

Dzięki szybkiemu obiegowi dokumentów (w tym możliwości elektronicznego podpisywania dokumentów) wszystkie formularze i załączniki trafią do nas błyskawicznie, a my niezwłocznie przekażemy je bankom.

Jeśli szukasz kredytu dla swojej rodziny lub firmy – bez wahania skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Zapoznaj się także z naszą ofertą ubezpieczeniową i inwestycyjną. Eksperci Sofinanse zadbają kompleksowo o Twoje finanse!

logo

Wypełnij poniższy formularz

Nasi eksperci wkrótce się z Tobą skontaktują.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.