Skip to content

O nas

Mamy odwagę sięgać dalej. Przekonaj się o naszej skuteczności.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Od 11 lat współtworzymy historię rynku finansowego i nieruchomości. Cechuje nas kompleksowe podejście do klienta i profesjonalne doradztwo. Z największą starannością dbamy o każdy szczegół. Pracujemy z sercem. Nasi klienci mogą liczyć na nasze wsparcie na każdym etapie przeprowadzanej transakcji. Jesteśmy zaangażowani, ponieważ zadowolony klient i udana transakcja to dla nas najwyższa nagroda. Dla nas nie ma lepszych i gorszych zleceń, ani dwóch takich samych spraw. Zanim cokolwiek zaproponujemy, chcemy dokładnie poznać potrzeby naszych klientów, tym samym oferować indywidualne podejście do zgłaszanych potrzeb. Myślimy przyszłościowo i dbamy o relacje z klientami, aby mogli cieszyć się spokojem na długie lata.

Świadczymy profesjonalne usługi pośrednictwa, a dowodem naszej skuteczności jest rosnąca liczba zadowolonych klientów. Jeśli chcesz do nich dołączyć, zapraszamy do kontaktu.

Czekamy na Ciebie w każdym miejscu w Polsce.

Klienci
0
Lat doświadczenia
0
Lat doświadczenia
0
Lat doświadczenia
0
Lat doświadczenia
Szymon Soroka
W naszej branży przede wszystkim chciałbym zmienić świadomość finansową klientów. Pokazać, że SOFINANSE nie jest firmą zajmującą się pośrednictwem, a firmą, która jest miejscem tworzonym przez najlepszych w swojej dziedzinie doradców, którzy codziennie zmieniają rynek finansowy w Polsce.
Szymon Soroka
Założyciel
Sofinanse zespół

ZESPÓŁ

To my dopasowujemy się do Ciebie.

Miejsce, datę i czas spotkania ustalamy
tak, aby zawsze być do Waszej dyspozycji.

Nasi eksperci

sofinanse-szymon

Szymon Soroka

Założyciel

W sektorze finansowym pracuję od 7 lat. Moją największą motywacją, która przyświeca mi każdego dnia w pracy są codzienne wyzwania, które stawia mi rynek finansowy. Rozwiązywanie problemów oraz układanie przyszłości finansowej klientów jest moim napędem do działania. W pracy kieruje się profesjonalnym oraz rzetelnym podejściem do każdego klienta - każdy przypadek jest inny i każdy równie ważny. Priorytetem w mojej pracy jest pozytywna finalizacja każdego tematu.

sofinanse-adam

Adam Patron

Ekspert ds. ubezpieczeń

8 lat doświadczenia pozwala mi szybko i sprawnie określić potrzeby klienta oraz znaleźć dla niego najlepszą ofertę. Moi klienci mogą zawsze na mnie liczyć, ponieważ jestem z Wami nie tylko w momencie sprzedaży ubezpieczenia, ale również wtedy, kiedy najbardziej jego potrzebujecie, czyli w momencie szkody i jej likwidacji.

sofinanse-zofia

Zofia Kalisz

Ekspert ds. kredytów hipotecznych

Finansami zajmuję się od 24 lat. Przez 22 lata zdobywałam doświadczenie, pracując w bankach, co pozwoliło mi doskonale poznać specyfikę tego miejsca i procedury, które tam obowiązują. Z otwartością i szczególną uwagą słucham potrzeb klientów. Lata zebranych doświadczeń pokazały mi, że podstawą dobrej współpracy jest umiejętność zrozumienia potrzeb klienta i wsparcia go na każdym etapie realizacji transakcji. Dlatego klienci zawsze mogą liczyć na moje wsparcie - również w procesie posprzedażowym.

sofinanse-kamila

Kamila Hutnik

Ekspert ds. kredytów gotówkowych

13 lat pracy pozwoliło mi doskonale poznać rynek finansowy z każdej perspektywy. Dzięki temu jestem w stanie znaleźć najbardziej korzystne rozwiązania dla moich klientów, niezależnie od ich indywidualnych potrzeb i możliwości. Wieloletnie doświadczenie to przede wszystkim wiedza, ale także ogromna liczba poznanych ludzi i masa satysfakcji z osiągniętego celu. Każdego klienta traktuję indywidualnie, a każde: dziękuję za pomoc, jeszcze mocniej motywuje mnie do pracy.

sofinanse-jaroslaw

Jarosław Rosołowski

Ekspert ds. leasingów

Nabyte w branży finansowej doświadczenie, pozwala mi na elastyczne podejście do problemów z jakimi borykają się klienci. Dokładam wszelkich starań, by proces uzyskania finansowania trwał jak najkrócej, a jego warunki były dopasowane do potrzeb klienta. Moje zadanie - pomoc w wyborze najatrakcyjniejszego leasingu spośród szerokiej gamy ofert dostępnych na rynku. Sporządzenie niezbędnej dokumentacji, negocjacje warunków finansowania w imieniu klienta.

sofinanse-paulina

Paulina Soroka

Ekspert ds. nieruchomości

Doświadczenie w branży finansowej nauczyło mnie, że to klient jest na pierwszym miejscu! Do pracy podchodzę zawsze z uśmiechem i pozytywnym nastawieniem, a klientów obsługuję ze 100% zaangażowaniem, starając się znaleźć rozwiązanie idealne - „szyte na miarę". Moi klienci wiedzą, że zawsze mogą na mnie liczyć. Cele jakie sobie stawiam ciągle mnie rozwijają wraz z rosnącymi oczekiwaniami rynku.

sofinanse-sandra

Sandra Ostrowska

Ekspert ds. nieruchomości

Moją pasją są nieruchomości, jednak w pracy pasja to nie wszystko. Dlatego ważne są dla mnie cele i zadania, które stawiam sobie do zrealizowania. Mój cel – znalezienie idealnej oferty dla klienta. Moje zadanie – profesjonalna i rzetelna obsługa transakcji.

Szymon Soroka - Przygody Przedsiębiorców

Nasi partnerzy

Nasza aplikacja o wszystkim Cię poinformuje

Indywidualne konto

Nasi eksperci tworzą spersonalizowane konto każdemu klientowi, gdzie zapisują wszystkie informacje niezbędne do realizacji usług, a także na bieżąco raportują przebieg sprawy, aby zawsze wiedzieli na jakim etapie współpracy jesteśmy.

Wiesz na czym stoisz

Indywidualne konto w naszej aplikacji umożliwia nam informowanie na bieżąco o postępach w sprawie poprzez system wiadomości SMS.

Jesteśmy w stałym kontakcie

Myślimy przyszłościowo, dlatego dbamy o relacje z klientami, aby mogli cieszyć się spokojem na długie lata.

Sofinanse aplikacja
logo

Wypełnij poniższy formularz

Nasi eksperci wkrótce się z Tobą skontaktują.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.