Skip to content

Nieruchomości

Spełnimy Twoje marzenia.

Z nami dobrze zamieszkasz, oszczędzając czas i pieniądze.

Dlaczego tak uważamy? To proste. Przede wszystkim słuchamy Twoich potrzeb. Dla nas nie ma dwóch takich samych klientów. Indywidualnie podchodzimy do współpracy i staramy się znaleźć idealnie dopasowaną ofertę pod Twoje oczekiwania. Nie ważne czy sprzedajesz nieruchomości pierwszy raz, czy jesteś inwestorem z wieloletnim doświadczeniem. W trakcie spotkania nasz ekspert przedstawi i dokładnie omówi warunki współpracy.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Pomagamy spełniać marzenia o własnym "M".

Oferujemy kompleksowy zakres usług, aby skomplikowany proces sprzedaży oraz kupna nieruchomości stał się dla Ciebie jak najbardziej przyjazny.

Zajmujemy się badaniem rynku, stanem prawnym i dokumentami nieruchomości, abyś Ty mógł skupić się tylko na tym, jaki kolor ścian wybrać. Profesjonalnie przygotowujemy prezentację nieruchomości do sprzedaży, a Ty zastanowisz się, gdzie ulokujesz swój zysk.

OFERTA

Profesjonalne przygotowanie oferty

Dokładny i wyczerpujący opis nieruchomości, profesjonalna sesja zdjęciowa, wideo prezentacje, ujęcia z drona oraz home staging – to wszystko składa się na przygotowanie atrakcyjnej oferty nieruchomości.

PRAWO

Obsługa formalno-prawna

Wieloletnie doświadczenie naszych ekspertów pozwala zadbać, aby każdy przypadek, z którym zgłasza się do nas klient został zbadany w sposób niebudzący wątpliwości pod kątem prawnym. Prowadzimy stałą współpracę z zespołem składającym się z doświadczonych, profesjonalnych i zaangażowanych prawników.

MARKETING

Marketing nieruchomości

Pozwól się wyróżnić na tle pozostałych. Przemyślana strategia i nieszablonowe działania promocyjne są kluczem do sukcesu, a my wiemy, jak to zrobić.

STAN NIERUCHOMOŚCI

Uregulowanie stanu prawnego nieruchomości

Weryfikujemy stan prawny nieruchomości i pomagamy go uregulować, aby proces kupna/sprzedaży nieruchomości był dla Ciebie jak najbardziej przyjemny i bezstresowy.

logo

Wypełnij poniższy formularz

Nasi eksperci wkrótce się z Tobą skontaktują.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.