Skip to content

Dla firm

Kompleksowe doradztwo, abyś mógł skoncentrować się na swoim biznesie.

Skontaktuj się z nami, abyś mógł poświęcić całą energię na rozwijanie swojego biznesu.

ubezpieczenia dla firm

Ubezpieczenia

Twoja firma jest narażona na wiele zagrożeń w swojej codziennej działalności biznesowej. Pożary, włamania, drobne wypadki, a nawet konieczność wstrzymania działalności i utraty klientów, może mieć poważne konsekwencje. Nie daj się zaskoczyć i bądź przygotowany na każdą ewentualność. Skonsultuj się z naszym ekspertem, aby zawsze być o jeden krok do przodu.

Dlaczego warto wykupić ubezpieczenie?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Oferujemy szeroki zakres ochrony, dostosowany do indywidualnych potrzeb Twojej firmy.

Kredyty i finansowania

Niezależnie od tego czy chcesz kupić ziemie, budynki, narzędzia, których potrzebuje Twoja firma lub zabezpieczyć transakcje handlowe – nasi eksperci znajdą odpowiednie rozwiązanie finansowe dopasowane do potrzeb i możliwości Twojej firmy.Posiadamy doświadczenie i wiedzę na temat wszystkich wiodących instrumentów finansowych dedykowanych dla firm.Umów się na bezpłatne spotkanie z naszym ekspertem, który pomoże Ci zdobyć pieniądze, których potrzebuje Twoja firma – na najkorzystniejszych warunkach.
kredyty dla firm
leasing

Leasing

Leasing nie tylko na samochód. Utrzymuj swoją firmę w ruchu, biorąc wszystkie niezbędne Twojej firmie sprzęty i nieruchomości w leasing. Nasi eksperci doskonale wiedzą, na co zwrócić uwagę podczas negocjowania warunków umowy z bankiem. Zadbają o to, aby wysokości rat, wszelkich opłat, warunków ubezpieczenia, wykupu czy  zabezpieczenia były dostosowane do Twojej firmy.Wybierając leasing, warto wiedzieć, że mamy do wyboru różne opcje. Umów się z naszym ekspertem, a on pomoże Ci uzyskać lepsze warunki.

Doradcy finansowi dla firm

O powodzeniu firmy decyduje nie tylko to, czy jej produkty albo usługi cieszą się zainteresowaniem klientów, lecz także to, jak prowadzone są jej sprawy finansowe.

Na początku trzeba napisać dobry biznesplan, a później korzystać z dotacji, pożyczek i kredytów. Pomogą one firmie wykorzystać jej potencjał i rozwijać się.

Skorzystaj z doświadczenia naszych doradców finansowych, którzy pomogą Ci pozyskać najlepszy kredyt, dotacje albo wyleasingować samochód firmowy. Jakie usługi obejmuje doradztwo dla firm i spółek?

Pomagamy firmom optymalizować koszty, by prowadzona działalność przynosiła im jak największe korzyści. Ofertę kierujemy zarówno do firm, które dopiero wchodzą na rynek, jak i tym, które są na nim obecne od dawna.

Oto, co możemy zrobić dla Twojej firmy:

 • skonstruujemy biznesplan,
 • przeprowadzimy analizę biznesową i ekonomiczną Twojego przedsiębiorstwa oraz ocenę ryzyka finansowego,
 • doradzimy w zakresie ubiegania się o środki na rozwój z różnych programów rządowych, realizowanych np. przez Bank Gospodarstwa Krajowego i Państwowy Fundusz rozwoju,
 • przygotujemy strategię rozwoju lub restrukturyzacji firmy, opracujemy program naprawczy,
 • przygotowujemy wnioski o dotacje unijne i kredyty.

Powiedz nam, gdzie chcesz, by Twoja firma była za 5 czy 10 lat, a my podpowiemy, w jaki sposób to osiągnąć.

Potrzebujesz kredytu na rozwój firmy lub konsolidację istniejących zobowiązań? Pamiętaj, że kredyty przeznaczone są dla wszystkich przedsiębiorców. To nieprawda, że banki faworyzują dużych graczy, a niechętnie patrzą na małych wnioskodawców!

Nawet jeśli prowadzisz niewielką działalność, możesz sięgnąć po zewnętrzne finansowanie. Da ono Twojej firmie impuls do rozwoju.

Pomożemy Ci napisać biznesplan, a następnie zaproponujemy optymalną formę finansowania potrzeb Twojej firmy. Nasi doradcy w Sofinanse przejmują od klientów wszystkie obowiązki związane z ubieganiem się o kredyt: kompletują dokumentację, składają wniosek, a w razie potrzeby – pozostają w stałym kontakcie z bankiem. Negocjują też warunki kredytu, by uzyskać dla klienta najlepsze oprocentowanie i najniższą marżę.

Pomożemy Ci uzyskać:

 • kredyt obrotowy na dowolny cel,
 • kredyt inwestycyjny,
 • kredyt konsolidacyjny na refinansowanie istniejących kredytów firmowych,
 • kredyt pod zastaw nieruchomości,
 • kredyt pod kontrakt po przetargu,
 • kredyt na start dla początkujących firm.

Świadczone przez nas usługi doradztwa kredytowego dla firm są całkowicie bezpłatne. Nasze wynagrodzenie pokryje bank. Proponując oferty, kierujemy się interesem klientów i zależy nam na udanej, wieloletniej współpracy. Możesz więc mieć pewność, że wybierzemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę!

Leasing samochodów dla firm to korzystne rozwiązanie dla wszystkich przedsiębiorstw, które chcą przeznaczyć środki finansowe na inne cele niż nabycie auta na własność.

Twoi pracownicy będą mogli korzystać z pojazdów, za które firma będzie płaciła ustaloną miesięczną kwotę, a jeśli po zakończeniu umowy będziesz chciał wykupić pojazdy (wszystkie lub niektóre), dostaniesz warunki znacznie korzystniejsze niż gdybyś kupował auto używane w komisie.

Co – poza tym, że nie musisz wykładać pieniędzy na zakup samochodów – zyskujesz dzięki leasingowi?

 • Możliwość optymalizacji podatkowej (wliczanie kwoty raty w koszty uzyskania przychodu i obniżanie tym sposobem podstawy opodatkowania).
 • Możliwość wykupienia pojazdu po zakończeniu umowy.
 • Możliwość rozwiązanie umowy w dowolnym momencie i zaprzestanie uiszczania rat.

Firma leasingowa może również wziąć na siebie zarządzanie flotą samochodów.

Chcesz wyleasingować samochód dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie oferty finansowania zakupu i najmu pojazdów osobowych oraz ciężarowych.

Sofinanse to zespół ludzi w pełni zaangażowanych, doświadczonych i posiadających dużą wiedzę w zakresie finansów małych i średnich przedsiębiorstw. Nasza siedziba znajduje się w Jeleniej Górze, ale działamy na terenie całej Polski.

Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy zrobić dla Twojej firmy niezależnie od tego, czy znajduje się w Krakowie, Wrocławiu, Warszawie czy gdziekolwiek indziej!

logo

Wypełnij poniższy formularz

Nasi eksperci wkrótce się z Tobą skontaktują.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.